Artstone, Ankara'daki Yeni Showroomunda Başkentli Mimarlarla Buluşmak İçin Hazır…

KP
Artstone Ankara

Artstone, Temmuz 2016’da Ankara Gaziosmanpaşa'da açtığı showroom ile marka algısını kuvvetlendirmeyi ve başkentli yapı profesyonellerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor…

Malzeme konusunda teknik ve tasarımsal açıdan donanımlı temsil merkezlerinin önemini vurgulamak isteyen Artstone, özellikle malzemeyi görselleştirmek adına Türkiye’nin en önemli çekim noktalarından biri olan Ankara’da da benzer bir yenilikçi anlayışla bir merkez daha oluşturarak; bu zamana kadar İstanbul’dan hizmet verdiği Ankara’daki çözüm ortaklarına daha yakın hizmet sunacak.

Özel teşhir üniteleri ve mekânda uygulanmış haliyle ürünleri en doğru şekilde temsil etmeyi hedefleyen showroom, mimarları ve malzeme seçen profesyonel ve son kullanıcıları bir araya getiren; teknik bilgi ve dokümanların da edinilebileceği bir kütüphane niteliğinde.

Mekân ziyaretçilerine özel renk alternatifleri ve doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap dokularıyla doğadan ilham alan duvar ve tavan tasarımları ile mekanlarda ‘yaşanmışlık’ ve ‘doğal ortam’ hissi yaratan yeni Karoart serisini rahatça inceleme olanağı sunuyor.

“Tasarım konusunda firmamızın gerek ürün gamında, gerekse de kurumsal yapısında ön plana aldığı ürün ve mekan algısını İstanbul Balmumcu’dan sonra Ankara Gaziosmanpaşa’daki yeni showroomumuzda da ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Bu anlamda en önemli hedefimiz Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimizin uzun döneme yayılı memnuniyeti ve malzemeyi içselleştirmeleri için farklı şehirlerde merkezleri önemsiyoruz, onlara yakınlaşmayı değerli görüyoruz.”

İbrahim Naç - Artstone Yönetim Kurulu Başkanı