Mimarlık, Tasarım ve Yaşam Alanları Dergisi KONSEPT PROJELER®

Zamandan bağımsız olan, aylar sonra da okunabilen, saklanan ve ihtiyaç olduğunda tekrar okunabilen Mimarlık ve Yaşam Alanları Dergisi KONSEPT PROJELER®’e internet üzerinden dijital ve basılı olarak abone olabilirsiniz.

Aynı zamanda KONSEPT PROJELER®’in geçmiş sayılarına ve özel eklerine de ulaşabilirsiniz.

Hızlı tüketim alışkanlıklarına inat, rafine ve sıra dışı bilgi sunma hedefimizle dergimiz iki ayda bir yayınlanmaktadır.


Basılı Kitap
Satış Fiyatı 40 TL


Mimar, Tasarımcı ve Yatırımcıların Mermer ve
Doğaltaş Seçimleri İçin Referans Kitap

Satın AlDijital Abonelik
2 Yıllık 88.00 TL
1 Yıllık 44.00 TL
Hayatı dijital yaşıyorsanız, gittiğiniz her yere dergiyi de götürmek ve istediğiniz anda ulaşmak sizin için önemliyse size dijital aboneliği tavsiye ediyoruz. KONSEPT PROJELER® Dergisine masaüstü, tablet ve mobil üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz anda okuyabilirsiniz. İki basit adımda derginizi dilediğiniz ekranda görüntüleyin.

Aboneliği BaşlatÖnceki Sayılar ve Ekler
Hiçbir zaman eskimeyen içeriklere sahip KONSEPT PROJELER® eski sayılarını ve özel dergi eklerini tutkulu okuyucuları için açıyor. Dilediğiniz sayı/sayıları ve dergi eklerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı zamanda son sayıyı tek olarak da satın alabilirsiniz.

İnceleKONSEPT PROJELER® Hakkında Geri Bildirimler

Abdullah BURNAZ - Mimar

“Biz iç mimarlar genelde okumaktansa bakmayı ya da seyretmeyi tercih ederiz. Görsel hafıza ile beslenmekten keyif alırız. KONSEPT PROJELER® , bence bir içmimarı doyurabilen bir dergidir!!!”

Brigitte WEBER - Mimar

Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve malzeme bilgilerini bir araya getiren bir dergi. Genelde yayınlarda bu başlıkları birbirinden ayırıyorlar. Fakat ben mesleki olarak hepsinden haberdar olunması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca yurt içinden ve yurt dışından çok farklı projeleri bir arada sunması açısından da oldukça başarılı buluyorum. Bu vesileyle KONSEPT PROJELER® Dergisi’ne yayın hayatında başarılar dilerim.

Emre KUZLU - Mimar

KONSEPT PROJELER® Dergisi, mimarlık ve tasarım dünyasını çok boyutlu olarak ele alması ve aynı anda mimarlık teorisine ve pratiğine bir arada yer vermesi nedeniyle Türkiye mimarlık dünyası için çok önemli. Bir yandan Türkiye ve dünyadaki çağdaş ve güncel projeleri takip etme imkânı sunuyor, diğer yandan güncel mimarlık tartışmalarına yer veriyor. Böylece Türkiye’deki mimarlık pratiğini dünyadaki örneklerle kıyaslama imkânı veriyor. Ayrıca biz mimarların fikirlerine yer vermesini çok değerli buluyorum.