Mimarlık, Tasarım ve Yaşam Alanları Dergisi KONSEPT PROJELER®

Zamandan bağımsız olan, aylar sonra da okunabilen, saklanan ve ihtiyaç olduğunda tekrar okunabilen Mimarlık ve Yaşam Alanları Dergisi KONSEPT PROJELER®’e internet üzerinden dijital ve basılı olarak abone olabilirsiniz.

Aynı zamanda KONSEPT PROJELER®’in geçmiş sayılarına ve özel eklerine de ulaşabilirsiniz.

Hızlı tüketim alışkanlıklarına inat, rafine ve sıra dışı bilgi sunma hedefimizle dergimiz iki ayda bir yayınlanmaktadır.

KONSEPT PROJELER® Hakkında Geri Bildirimler

Abdullah BURNAZ - Mimar

“Biz iç mimarlar genelde okumaktansa bakmayı ya da seyretmeyi tercih ederiz. Görsel hafıza ile beslenmekten keyif alırız. KONSEPT PROJELER® , bence bir içmimarı doyurabilen bir dergidir!!!”

Brigitte WEBER - Mimar

Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve malzeme bilgilerini bir araya getiren bir dergi. Genelde yayınlarda bu başlıkları birbirinden ayırıyorlar. Fakat ben mesleki olarak hepsinden haberdar olunması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca yurt içinden ve yurt dışından çok farklı projeleri bir arada sunması açısından da oldukça başarılı buluyorum. Bu vesileyle KONSEPT PROJELER® Dergisi’ne yayın hayatında başarılar dilerim.

Emre KUZLU - Mimar

KONSEPT PROJELER® Dergisi, mimarlık ve tasarım dünyasını çok boyutlu olarak ele alması ve aynı anda mimarlık teorisine ve pratiğine bir arada yer vermesi nedeniyle Türkiye mimarlık dünyası için çok önemli. Bir yandan Türkiye ve dünyadaki çağdaş ve güncel projeleri takip etme imkânı sunuyor, diğer yandan güncel mimarlık tartışmalarına yer veriyor. Böylece Türkiye’deki mimarlık pratiğini dünyadaki örneklerle kıyaslama imkânı veriyor. Ayrıca biz mimarların fikirlerine yer vermesini çok değerli buluyorum.